CHANIA TREKKBIKERS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


CHANIA TREKKBIKERS FORUM
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Μάνο σου αρέσει το νέο Forum???

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
admin
Admin
admin


Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
Τόπος : Χανιά

Μάνο σου αρέσει το νέο Forum??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μάνο σου αρέσει το νέο Forum???   Μάνο σου αρέσει το νέο Forum??? EmptyΠεμ Μαρ 31, 2011 1:05 pm

Για πές σου αρέσει ή σου άρεσε καλύτερα το προηγούμενο???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chania-trekkbikers.blogspot.com
admin
Admin
admin


Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
Τόπος : Χανιά

Μάνο σου αρέσει το νέο Forum??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μάνο σου αρέσει το νέο Forum???   Μάνο σου αρέσει το νέο Forum??? EmptyΠεμ Μαρ 31, 2011 3:05 pm

gia pes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chania-trekkbikers.blogspot.com
GBSK

GBSK


Αριθμός μηνυμάτων : 67
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Χανια

Μάνο σου αρέσει το νέο Forum??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μάνο σου αρέσει το νέο Forum???   Μάνο σου αρέσει το νέο Forum??? EmptyΠεμ Μαρ 31, 2011 11:15 pm

Sorry Μανο...αλλα θα απαντήσω και εγώ...... Laughing Laughing
Λοιπον...λοιπον...κατα πρωτον..... Καλημερα σας (για οποιους ξυπνανε τωρα...άνθρωποι είμαστε το παπλωμα βαρυ....η ανεργία μεγάλη...η βαρεμάρα ακόμα μεγαλύτερη...πως να το κάνουμε?? ) και Καλησπέρα......καληνυχτα δεν λεω απο τώρα εεε...μην το ξεφτιλησουμε τελείως Razz Razz
Καλως σας βρηκα TrekkBikers....
Επειδη παλια ειχα αλωνισει απαντα forum....και εχουν δει τα ματια μου τερατα...και αριστουργηματα εχω να πω για το forum σας....οτι ειναι αρκετααααααααα καλα well done...ευκολο στην χρηση... τα emoticon του πλουσια πλουσια
Cool εμμμμμμμμμ..... scratch τι αλλο........χμμμμμμ....αυτα..... γενικά πολυ καλη προσπαθεια ....ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ !!! afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
admin
Admin
admin


Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
Τόπος : Χανιά

Μάνο σου αρέσει το νέο Forum??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μάνο σου αρέσει το νέο Forum???   Μάνο σου αρέσει το νέο Forum??? EmptyΠαρ Απρ 01, 2011 3:04 am

Φίλε. κατραρχήν καλησπέρα, καλωσήρθες στο φορουμ μας. Ευχαριστούμε και ευχαριστώ ιδαίτερα εγώ για τα καλά σου λόγια Laughing, κάτι είναι και αυτό μετά από ένα 7ωρο ξενύχτι(6 το πρωί κοιμήθηκα για να το αποτελειώσω What a Face και ξύπνησα ξανα στις 11:00 γιατί ευτυχώς είμαι απο αυτούς που εργάζονται )
Όσο αφορά το φορουμ αυτό ένα πράγμα θα σου πώ με σιγουριά, εμείς είμαστε απλοί ποδηλάτες, απλα δηλαδη μας αρέσει το ποδήλατο και οι "χαλαρές" βόλτες με αυτό. Σε όλα τα υπόλοιπα ιδαίτερα στα τεχνικά δεν έχουμε ιδαίτερες γνώσεις, ρωτάμε απο εδώ, ρωτάμε απο εκεί, λίγο νετ και βρίσκουμε την άκρη. Δεν είμαστε με λίγα λόγια "ξερώλες" για αυτό και δημιουργήσαμε αυτό το φόρουμ συζητήσεων, για να βρ'ισκουμε λίγο άκρη σε όλα συζητώντας με τους υπόλοιπους αλλά και να κάνουμε και τον χαβαλέ μας για να χαλαρώσουμε λιγάκι απο την καθημερινότητα.Οπότε φίλε μου ανοιχτά, ρώτα ότι θές, πές ότι θές(φτάνει να μην προσβάλουμε κάποιον συγκεριμένα), πιστεύω οπτι θα περάσουμε καλά και θα βρούμε και άλλους αποδέχτες στην προσπαθεία μας αυτή. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chania-trekkbikers.blogspot.com
President

President


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 04/04/2011

Μάνο σου αρέσει το νέο Forum??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μάνο σου αρέσει το νέο Forum???   Μάνο σου αρέσει το νέο Forum??? EmptyΔευ Απρ 04, 2011 2:59 am

πολυ καλο general......Αντε κανονισε καμια βολτα.
bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
admin
Admin
admin


Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
Τόπος : Χανιά

Μάνο σου αρέσει το νέο Forum??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μάνο σου αρέσει το νέο Forum???   Μάνο σου αρέσει το νέο Forum??? EmptyΔευ Απρ 04, 2011 5:55 am

President έγραψε:
πολυ καλο general......Αντε κανονισε καμια βολτα.
bounce

Θα ανακοινωθεί την Τετάρτη μάλλον με πιθανή διαδρομή Χανια - Αγυιά- Δρακιανά-Πλατανιάς-Χανιά. Τι λές συμφωνείς President?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chania-trekkbikers.blogspot.com
 
Μάνο σου αρέσει το νέο Forum???
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
CHANIA TREKKBIKERS :: Το καφενείο των Chania TrekkBikers-
Μετάβαση σε: