CHANIA TREKKBIKERS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


CHANIA TREKKBIKERS FORUM
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
admin
Admin
admin


Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
Τόπος : Χανιά

Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα   Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα EmptyΤετ Μάης 18, 2011 6:46 am

Λοιπόν σύντροχοι, αρκετά κάτσαμε νομίζω. Πρέπει να οργανωθούμε για το σββατοκύριακο να κανονίσουμε καμία βολτίτσα. Εγώ προτείνω, επειδη το Σαββάτο έχω μια κοινωνική υποχρέωση(γάμος), να κανονίσουμε καμία χαλαρή βολτίτσα για την Κυριακή. Είχα πεί και για σήμερα αλλά με πήρε ο ύπνος tongue tongue tongue . Προτείνω να πάμε καμία χαλαρή βολτίτσα εντός πόλη με περασάδα μέσα απο το λιμάνι και αν η παρέα το επιθυμεί με στάση για καφέ με θέα τον φάρο. Όσο αφορα την ώρα λέω για αλλαγή αυτή την φορά να πάμε πρώι 10 με 11 που η κίνηση είναι χαλαρή και με όρεξη για το μεσημεριανό φαγοπότι. Ακούω ιδέες και συμμετέχοντες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chania-trekkbikers.blogspot.com
GBSK

GBSK


Αριθμός μηνυμάτων : 67
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Χανια

Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα   Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα EmptyΠαρ Μάης 20, 2011 7:24 am

κατα....99% θα απουσιαζω εγω Razz Razz Razz Razz Razz αρα...εγω...δεν θα ειμαι στην βολτιτσα δυστηχως No No
Οσο για ιδεες για βολτα...σημερα με επιασε μια τρελα και πηγα και περασα εκεινη την υπεροχη,ανεπαναληπτη,ασφαλεστατη ξυλινη γεφυρα στο
Πατελαρι με το ποδηλατο ....δεν ξερω....παντα μου ειχε μπει η ιδεα να την περασω αυτη την γεφυρα με το ποδηλατο lol!
Απο την εμπειρια μου για αυτη την διαδρομη εχω να δηλωσω οτι .....ΠΟΛΥΥΥΥ μυγακι ρε παιδια....τι ηταν αυτο το πραγμα στον δρομο??
συνεχεια με κοπανουσαν μυγακια....ουτε ανασα δν μπορουσα να παρω..γιατι σιγουρα θα γευομουν κανενα ζωηφιο Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Παντως αν και επεζησα απο την γεφυρα....καλουτσικη ηταν η βολτα Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
admin
Admin
admin


Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
Τόπος : Χανιά

Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα   Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα EmptyΠαρ Μάης 20, 2011 9:44 am

Γιώργο, τα μυγάκια να ξέρεις ότι είναι πολύ καλή πηγή πρωτεινών, οπότε ότι μυγάκι έφαγες, καλό θα σου κάνει... Very Happy Very Happy Very Happy
Όσο αφορά την βόλτα για την Κυριακή, εγω μάλλον θα την κάνω γιατί έχω 2 εβδομάδες να καβαλήσω... το ποδήλατο και πρεπει να κάνουμε συντήρηση!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chania-trekkbikers.blogspot.com
President

President


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 04/04/2011

Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα   Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα EmptyΣαβ Μάης 21, 2011 12:16 am

παμε φαλασερνα.....και μετα βουτια οπως ειμαστε bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
antonis

antonis


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Χανια

Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα   Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα EmptyΣαβ Μάης 21, 2011 6:17 am

εγω ειμαι μεσα παιδες για αυριο το πρωι.στης 10 δλδ θα βρεθουμε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
admin
Admin
admin


Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
Τόπος : Χανιά

Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα   Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα EmptyΣαβ Μάης 21, 2011 12:33 pm

κατα τις 11 λεω, στο γνωστο σημείο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chania-trekkbikers.blogspot.com
admin
Admin
admin


Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
Τόπος : Χανιά

Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα   Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα EmptyΔευ Μάης 23, 2011 6:30 am

'Αν και δεν βγήκε ανακοίνωση επίσημη στο blog, είχε μόνο ανακοινωθεί στο forum, η βολτίτσα μας έγινε την Κυριακή το πρωί, στο πολύ χαλαρό και συνδυάστηκε με μια πολύ ευχάριστη έκπληξη, που ίσως κάποιοι είχαν την ευκαιρία να χαρούν και ίσως κάποιοι άλλοι όχι που ακούει στο όνομα "Red Arrows". Για βολτίτσα χαλαρή στο παλαιό λιμάνι κατεβαίναμε και βρεθήκαμε να χαζεύουμε τους Red Arrows. Όποιος δεν τους είδε πάντως ειλικρινά έχασε!!! Έπειτα ήπιαμε και το καφεδάκι μας με τον Αντώνη, αυτή η βόλτα ήταν αρκετά χαλαρή.
Anyway κανονίστε για το επόμενο Σαββατοκύριακο να συμμετάσχετε στην βόλτα μας, η οποία θα σχεδιαστεί από τον Αντώνη και βάση των πληροφοριών που έχω θα είναι αρκετά ενδιαφέρουσα. Θα βγει ανακοίνωση στο blog εντός της εβδομάδος. 'Ενα θα σας πώ... Συνήθως οι βόλτες μας έχουν προορισμό προς τα δυτικά αλλα αυτή την φορά θα ποδηλατήσουμε προς τα ανατολικά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chania-trekkbikers.blogspot.com
admin
Admin
admin


Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
Τόπος : Χανιά

Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα   Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα EmptyΔευ Μάης 23, 2011 9:57 am

Επίσης να πόυμε στον στον Μάνο ή αλλιώς "President" ότι έχει τεθεί θέμα διαγραφής του!!! Laughing Laughing Laughing Δεν γίνεται mr president καθε Σαββατοκύριακο να μας αγνοείς για να πάς να παίξεις μπάλα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chania-trekkbikers.blogspot.com
President

President


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 04/04/2011

Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα   Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα EmptyΔευ Μάης 23, 2011 9:43 pm

φιλε μου δεν μπορεις να διαγραψεις τον προεδρο....αφου παιζω μπαλα τι να κανω..αντε μια αγωνιστικη εμεινε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σαββατοκύριακο 25-26 Ιουνίου, ώρα για βόλτα!!
» Βραδυνή Βόλτα
» Βόλτα με Προορισμό την Αγυιά
» Βόλτα με προορισμό την Αγυιά για τις 30/4
» Έλεγχος ποδηλάτου πρίν την βόλτα μας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
CHANIA TREKKBIKERS :: Ποδηλατοβόλτες-
Μετάβαση σε: