CHANIA TREKKBIKERS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


CHANIA TREKKBIKERS FORUM
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Βραδυνή Βόλτα

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
admin
Admin
admin


Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
Τόπος : Χανιά

Βραδυνή Βόλτα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βραδυνή Βόλτα   Βραδυνή Βόλτα EmptyΠαρ Ιουλ 01, 2011 6:08 am

Η αλήθεια είναι ότι το καλοκαίρι ζεσταίνομαι εύκολα και το γεγονός αυτό κάνει πιο δύσκολη την αποφασή μου να ποδηλατήσω αν και η επιθυμία μου είναι μεγάλη!!! Για αυτό λέω να ρίξω μία πρόταση στο τραπέζι... Very Happy Τι λέτε να κανονίσουμε καμία βολτίτσα απογευματινές με νυχτερινές ώρες...?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chania-trekkbikers.blogspot.com
GBSK

GBSK


Αριθμός μηνυμάτων : 67
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Χανια

Βραδυνή Βόλτα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βραδυνή Βόλτα   Βραδυνή Βόλτα EmptyΠαρ Ιουλ 01, 2011 8:08 am

ομπρως φως...δεν εχω...μονο ανακλαστηρα...πισω...εχω εξαλλο φωτακι....
Κοιταααααααα.......και εγω...συνηθως...τις βολτες μου...απογευματινες...προς βραδυ τις εκανα...5...6..7...ωρα τις εκανα
το μεσημερακι δεν παλευται μιαααα η ζεστη Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GBSK

GBSK


Αριθμός μηνυμάτων : 67
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Χανια

Βραδυνή Βόλτα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βραδυνή Βόλτα   Βραδυνή Βόλτα EmptyΚυρ Ιουλ 03, 2011 12:00 am

τελικά παίζει τίποτα??? ή θα μας πάρει ο άνεμος και η ατελείωτη βαρεμάρα μας και δεν κανονίζεται τίποτα??? Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GBSK

GBSK


Αριθμός μηνυμάτων : 67
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Χανια

Βραδυνή Βόλτα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βραδυνή Βόλτα   Βραδυνή Βόλτα EmptyΚυρ Ιουλ 03, 2011 12:56 am

Λοιπόν.....η διαδρομή μου θα είναι λιγο πολύ η ίδια με την προηγούμενη φορά αλλα με αντίθετη φορά..... Θα ξεκινήσω απο Σελίνου κατά της 5 υπολογίζω...και απο εκεί θα πάω Αγιά - Πατελάρι - και μετά Αγια Μαρίνα έπειτα.... επιστροφή Χανιά -και αν αντέχω .... Αγορά - Παλιό Λιμάνι - και ξανα Σελίνου ..... φυσάει λιγοοοο...άρα ενδέχεται να είναι λίγο ζόρικα σε κάποια σημεία καθώς θα έχω κόντρα άνεμο...αλλα δεν βαριέσαι.... λίγο γυμναστική παραπάνω Razz Razz Razz Βραδυνή Βόλτα 3650300392 Βραδυνή Βόλτα 3650300392 Βραδυνή Βόλτα 3650300392
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GBSK

GBSK


Αριθμός μηνυμάτων : 67
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Χανια

Βραδυνή Βόλτα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βραδυνή Βόλτα   Βραδυνή Βόλτα EmptyΚυρ Ιουλ 03, 2011 8:28 am

και η βολταααααααα....πραγματοποιηθηκε.....δωράκι....πάλι μια φωτό καπου εκει στον ΟΑΔΥΚ Razz Razz Razz
https://2img.net/r/ihimizer/i/p0307111802.jpg/


Βραδυνή Βόλτα 3650300392 Βραδυνή Βόλτα 3650300392 Βραδυνή Βόλτα 3650300392
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
antonis

antonis


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Χανια

Βραδυνή Βόλτα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βραδυνή Βόλτα   Βραδυνή Βόλτα EmptyΔευ Ιουλ 04, 2011 1:08 am

πρωτος ο Γιωργος!την επομενη βγαλτε 1-2 μερες πιο πριν ανακοινωση γιατι την κυριακη ειδα το μνμ στης 7 το απογευμα οπου λογικα ησουν στο δρομο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
admin
Admin
admin


Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
Τόπος : Χανιά

Βραδυνή Βόλτα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βραδυνή Βόλτα   Βραδυνή Βόλτα EmptyΔευ Ιουλ 04, 2011 4:35 am

Γιώργο μας έχεις κάνει "μάγκες"!!!. Νομίζω ότι πρέπει πλέον να ανακηρυχθείς και επίσημα στον πιο μάχημο Chania TrekkBiker!!! Τι να κάνω ρε φίλε, το καλοκαίρι με την ζέστη δεν την παλεύω καθόλου με το ποδήλατο για μακρινές βόλτες, μόνο για καμία δουλειά στα Χανιά κατεβαίνω και πάλι μούσχεμα γίνομαι!!! Αλλά επειδή πάει πολύ καιρός απο τότε που πήγαμε βόλτα παρέα (να ακούει και ο Αντώνης!) θα προσπαθήσω, εκτός απροόπτου, το Σαββατοκύριακο που μας έρχεται να είμαι συνεπής απέναντι σας και να διοργανώσουμε καμία βολτούλα. Το πολύ πολύ να την συνδιάσουμε και με καμία βουτιά!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chania-trekkbikers.blogspot.com
GBSK

GBSK


Αριθμός μηνυμάτων : 67
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Χανια

Βραδυνή Βόλτα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βραδυνή Βόλτα   Βραδυνή Βόλτα EmptyΔευ Ιουλ 04, 2011 9:31 pm

αυτο το ΣΚ...ενδέχεται εγώ να μην παρευρεθω στην ποδηλατοβολτα...γιατι εχω προετοιμασιες για την ορκομωσια μου......ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ θα παρω πτυχιοοοοοοοοοοοοοοο επιτελους!!!!! μετα απο 6 χρονια χαχαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Ιατρικη το έκανα τοσα χρονια Laughing Razz Razz
άρα αν κανονισετε εσεις να πατε....σας ευχομαι...καλη βολτα.....και να περασετε καλα και να ποδηλατησετε χαλαρααααα.....!!!!! Βραδυνή Βόλτα 1614682469
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
admin
Admin
admin


Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
Τόπος : Χανιά

Βραδυνή Βόλτα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βραδυνή Βόλτα   Βραδυνή Βόλτα EmptyΔευ Ιουλ 04, 2011 9:34 pm

Συγχαρητήρια Γιώργο, καλή σταδιοδρομία, εύχομαι τα καλύτερα!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chania-trekkbikers.blogspot.com
 
Βραδυνή Βόλτα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Βόλτα με Προορισμό την Αγυιά
» Βόλτα με προορισμό την Αγυιά για τις 30/4
» Σαββατοκύριακο...Ιδέες για βόλτα
» Σαββατοκύριακο 25-26 Ιουνίου, ώρα για βόλτα!!
» Έλεγχος ποδηλάτου πρίν την βόλτα μας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
CHANIA TREKKBIKERS :: Ποδηλατοβόλτες-
Μετάβαση σε: